NovinkyVýroba minipivovarů Pacov

TRADICE A KVALITA VÝROBY OD ROKU 1876
русскийEnglishDeutschČesky 
03. 01. 2017

Nádoba na úkap a dokap v pěstitelské pálenici

Aktuálně celní úřady vybraným pěstitelským pálenicím posílají výzvy k odstranění vad. Nový výklad legislativy ze strany celního úřadu způsobil, že pěstitelské pálenice i přes  platné povolení od Ministerstva zemědělství ČR i od svého místně příslušného celního úřadu musí ve lhůtě do 30.6.2017 své pálenice doplnit o "měření veškerého vyrobeného lihu". Proti rozhodnutí celního úřadu se nelze samostatně odvolat (§109 odst.2 daňového řádu).
Po účel splnění výzvy celních úřadů naše společnost nabízí dodávku a případně i montáž stacionárních nádrží (zjednodušeně nádoba na úkap a dokap), které odpovídají platné legislativě.

Pro tento účel se nám nejvíce osvědčily nádoby hranaté (šetří prostor), dodávámě je dle platné legislativy, tzn. včetně nutného ověření a vybavení. Na přání dokáže zajistit montáž a podklady pro celní úřad.
Objem a rozměry nádoby na úkap a dokap dokážeme řešit individuálně dle prostorových možností a množství oddělovaných úkapů a dokapů za výrobní období (2 měsíce). Cenově výhodné je standardní provedení (výroba a ověření ve větší dávce), kde cena nádrže 100 litrů činí 18000,-Kč  bez DPH, včetně ověření!

Nádoba na úkap a dokap 100 litrů, ověřená
  zpět na přehled novinek