Výroba minipivovarů Pacov > VÝROBKY > Ultrazvukové čističkyVýroba minipivovarů Pacov

TRADICE A KVALITA VÝROBY OD ROKU 1876
русскийEnglishDeutschČesky 

Výroba minipivovarů Pacov / 

VÝROBKY / 

Ultrazvukové čističky

Ultrazvukové čističky, staření destilátů ...

Ultrazvuková čistička (UZ) pomáhá čerstvě vypálenému destilátu k odplynění ihned v pálenici. Samozřejmě je možné ultrazvukem "upravit" i dříve vypálený destilát. Z vlastních zkoušeki máme ověřené pozitivní účinky i na destilát více jak 1 rok po vypálení.

"V ultrazvukové vaničce zestárne destilát během několika minut tak zásadně, že při porovnáním vzorků před a po se většina degustujících se domnívá, že ochutnává různé vzorky".

UZ čistička odplyní čerstvě vypálený destilát a umožní její konzumaci ihned po vypálení, aniž by obsahovala nežádoucí plyny vniklé při pálení.

Odplynění probíhá v nerezové ultrazvukové vaničce, do které se destilát nalije a ultrazvuk ho rozkmitá frekvencí 40kHz a zbaví nežádoucích plynů.

Po ukončení až 15-ti minutového „čištění“ se destilát stáčí pomocí výpustného kohoutu přímo do nádob. Takto upravený destilát se už nemusí (ale může) nechávat odvětrávat.

Ultrazvuk se dnes stává již standardním vybavením pálenic a mnoho zákazníků – pěstitelů bere tuto službu jako standard, za který si rádi připlatí.

Ultrazvukové zařízení od naší společnosti používá více jak padesát zákazníků, převážně pálenic či ovocných lihovarů! Reference nejblíže Vámi zvolenému regionu Vám sdělíme, možnost zkoušky "štaření" Vašeho destilátu (nutno 4 litry) na naší ultrazvukové čističce.

Upozorňujeme na nekvalitní čističky z internetu (převážně původem z Asie) bez servisu, bez náhradních dílů a s nízkým ultrazvukovým výkonem. Prodejci pod výrazem „výkon“ uvádějí sečtenou hodnotu výkonu ultrazvukového generátoru + příkon vytápění!

Pro bližší informace, reference ... nás kontaktujte!

UPOZORNĚNÍ: Ultrazvuková čistička má využití v širokém spektru oborů jako např.: v elektrotechnice, jemné mechanice, klenotnictví, hodinářství, lékařství, přesném strojírenství, potravinářství, vojenském průmyslu, automobilové a vojenské technice atd.

Ultrazvukové čištění je v současné době nejprogresivnější technologie odstraňování volně přilnutých nečistot na předmětech. Při jejím použití je úspora manuální práce, pracovního času a výdajů na čistící prostředky. V některých případech je ultrazvuk jediný způsob jak efektivně vyčistit předmět.

Podle konkrétních požadavků můžeme nabídnout i atypické UZ čističky, popřípadě velkoobjemové průmyslové čistící linky. Rovněž nabízíme možnost výměny UZ zářičů a UZ generátorů starších linek i zahraniční výroby.

Ultrazvuková čistička - mechanickáUltrazvuková čistička - digitální

 

Navštivte také naše další odkazy
arrow